PROWADZENIE IMPREZ

Gwiazdy na Gwiazdkę 2014 TVP1


Jak co roku gwiazdy telewizyjnej Jedynki zasiadają przy wspólnym stole, by przywitać pierwszą gwiazdkę. Popularni aktorzy oraz prowadzący programy rozmawiają o wigilijnych życzeniach i prezentach.

Sylwester w TVP1: 2014, 2013, 2012


SYLWESTER z JAKA TO MELODIA: Specjalne wydanie przebojowego show. Program ma charakter widowiska karnawałowego. Występują najpopularniejsi polscy i zagraniczni artyści, a przed północą wspólnie z widzami Jedynki odliczany jest czas Starego Roku.

OPOLE 2013


Prowadzący: Robert Janowski, Paulina Chylewska

W tym roku miałem przyjemność poprowadzić dwa Koncerty:
• Jeden: Jubileuszowy z okazji 50 KFPP
• Drugi: Koncert SUPERJEDYNEK

Cały festiwal okazał się tym przyjemniejszy, że wręczono mi Platynową płytę za "SONG.PL"

WIKTORY 2012


Prowadzący i Laureat: Robert Janowski.

Wiktory są nagrodami Akademii Telewizyjnej przyznawanymi od 1985 roku. Pomysłodawcą tej nagrody jest dziennikarz telewizyjny i producent Józef Węgrzyn. Przyznaniem tej nagrody honoruje się wybitne osobowości małego ekranu, ludzi, którzy dzięki swej osobowości, wiedzy czy umiejętnościom zapisali się w pamięci telewidzów.

WIKTORY 2011


Prowadzący i Laureat: Robert Janowski.

"Wiktor" jest niewielką statuetką z brązu, a specjalny, pozaregulaminowy "Superwiktor" (przyznawany za całokształt twórczości) jest dodatkowo pozłacany. Statuetki "Wiktorów" można otrzymywać wielokrotnie, a "Superwiktora" tylko raz.

OPOLE 2010


Prowadzący: Robert Janowski i Paulina Chylewska

W tym roku miałem przyjemność prowadzić dwa Koncerty:
• Serialowy Przebój Lata
• SUPERJEDYNKI 2010

OPOLE 2009


Prowadzący: Robert Janowski, Skiba.

W tym roku prowadziłem Opolski Koncert: SUPERDUETY. Takiego koncertu w TVP1 jeszcze nie było. Na jednej scenie, w opolskim amfiteatrze, spotkały się dwa pokolenia gwiazd. Wokaliści i muzycy w niezwykłych konfiguracjach stworzyli niezapomniane duety, śpiewając utwory w nowych, zaskakujących aranżacjach.

SOPOT 2006


Prowadzący; Robert Janowski i Katarzyna Pakosińska.

Festiwal Jedynki - polski festiwal muzyczny odbywający się w Operze Leśnej w Sopocie. Od 13 marca do 10 maja 2006r, Redakcja Publicystyki Kulturalnej i Rozrywki Programu 1 TVP SA, przyjmowała zgłoszenia do konkursu "Przeboje Lata - Sopot 2006". Przedmiotem eliminacji było wyłonienie polskich piosenek premierowych do koncertu konkursowego "Przeboje Lata - Sopot 2006", który odbył się 4 sierpnia na Festiwalu Jedynki - Sopot 2006. Zwycięzca konkursu reprezentował Polskę z "Przebojem Lata - Sopot 2006" w konkursie międzynarodowym, odbywającym się na Festiwalu Jedynki w Sopocie, następnego dnia - 5 sierpnia.

Kontakt w sprawie prowadzenia imprez:
MAŁGORZATA LIEDKE
e-mail: m.liedke@wp.pl
tel: 604 247 415